Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

1461 WOMEN’S MONO PATENT LEATHER SHOES

9,150 ден

SKU: 26893001 Категории , ,
SHARE

Опис

High shine, high impact. These hard-hitting shoes are built from Patent Lamper leather with a standout glossy finish. In heel to toe mono, down to the welt and outsole, the shoes stay true to the Original 1461 silhouette and are set on our signature air-cushioned sole.

  • Second off the DM’s production line, the 1461 is a 3-eye shoe championed for its versatility
  • Patent Lamper is a fine-grained leather, coated to give a high shine, glossy finish
  • Our Goodyear-welted lines are heat-sealed at 700°C and reinforced with our signature welt stitch

Specifications

Бренд

Dr.Martens број

3 (36), 4 (37), 5 (38), 6 (39)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени