Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Vans Checkerboard Research Longsleeve

3,990 ден

SKU: VN0A7S5MWHT1 Категории , ,
SHARE

Опис

  • Material: 100% cotton,
  • Color: White
  • Overprint on front and sleevve
  • Simple and comfortable cut

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени