Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Автор: test test

ПАТИКИТЕ КОИ НИКАДЕ НЕ ПОМИНУВААТ НЕЗАБАЛЕЖАНИ – RUN STAR MOTION

Да се пронајдат совршените впечатливи патики навистина не е лесна работа. Да се најде тој баланс помеѓу комфорот, сензибилноста на „уличниот“ стил и дизајнот од кој „боли глава“! Но, потрагата завршува тука- CONVERSE ги лансираше Run Star Motion моделите кои се баш она што го барате, а и повеќе од тоа! Најновите дизајни од Motion […]

CONTINUE READING ПАТИКИТЕ КОИ НИКАДЕ НЕ ПОМИНУВААТ НЕЗАБАЛЕЖАНИ – RUN STAR MOTION

КОГА СРЦЕТО ТИ ЖИВЕЕ НА ПЛАНИНИТЕ, А НОЗЕТЕ ТИ СЕ ВО ГРАДОТ, НОВАТА КОЛЕКЦИЈА НА CONVERSE MOUNTAIN CLUB ПОТПОЛНО ЌЕ СЕ СОВПАДНЕ НА ТВОЈОТ КАРАКТЕР….ВЕЌЕ СЕ ВО @ARTHURS ПРОДАЖНИТЕ МЕСТА И ОНЛАЈН

Не можеме да го избегнеме овој период од годината. Независно дали трчаш до кола, или по автобус, ладното и влажно време е секојднена реалност овие денови, а ако сакаш да шеташ и истражуваш во природа, тоа е се дуплира. Затоа Converse  ви ги претставува новите Converse Mountain Club колексцијата кои се српемни,  на днеено ниво,  […]

CONTINUE READING КОГА СРЦЕТО ТИ ЖИВЕЕ НА ПЛАНИНИТЕ, А НОЗЕТЕ ТИ СЕ ВО ГРАДОТ, НОВАТА КОЛЕКЦИЈА НА CONVERSE MOUNTAIN CLUB ПОТПОЛНО ЌЕ СЕ СОВПАДНЕ НА ТВОЈОТ КАРАКТЕР….ВЕЌЕ СЕ ВО @ARTHURS ПРОДАЖНИТЕ МЕСТА И ОНЛАЈН

ЗА ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА, @LEGEND ЧОРАПИ ЕКСКЛУЗИВНО ВО ARTHURS

Супер откачени Legends чорапи генијалени за подарок или одличен стајлинг, веќе во сите продажни места на Артурс!!! Legends чорапите настанаа како startup и преку ноќ ги покорија гардероберите. Нивините основачи сакаа промена на статусот на спордниот дел од облеката која од секогаш ја имаа чорапите. Едноличниот избор на бели, сиви и темни чорапи ги фрустрираше […]

CONTINUE READING ЗА ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА, @LEGEND ЧОРАПИ ЕКСКЛУЗИВНО ВО ARTHURS
Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0